معرفی انواع قلاده گربه

همه چیز در مورد قلاده گربه

گربه‌ها نیز مانند سگ‌ها به قلاده نیاز دارند و باید توجه داشته باشید که استفاده از قلاده تنها مختص به حیواناتی همچون سگ نیست؛ قلاده می‌تواند در نگهداری کردن از گربه به شما کمک بسیار زیادی بکند که در ادامه به بررسی مزایا و معرفی انواع قلاده گربه خواهیم پرداخت. جهت خرید قلاده گربه از پت شاپ اینترنتی پتیا به فروشگاه ما مراجعه کنید. 

از آن جایی که می‌دانید گربه‌ها حیواناتی بازیگوش هستند و همچنین علاقه بسیار زیادی به فرار کردن دارند؛ یکی از مهم ترین کاربردی که قلاده گربه دارد، نشان دادن هویت گربه شما در مواقع مهم و ضروری است.

با استفاده از این قلاده هنگام گم شدن گربه افرادی که آن را پیدا می‌کنند با خواندن مشخصات گربه شما و شماره تماس نوشته شده بر روی قلاده با شما تماس می‌گیرند، این امر می‌تواند از بروز هر گونه مشکلی جلوگیری نماید؛ باید توجه داشته باشید که استفاده از قلاده برای گربه‌ها دارای اهمیت بسیار زیادی است.

معرفی قلاده گربه

همه چیز درباره قلاده گربه


معرفی انواع قلاده گربه

تنوع قلاده برای گربه‌ها بسیار زیاد می‌باشد و معمولا قلاده مناسب برای این حیوان دوست داشتنی بسیار سبک و ظریف است؛ به طور کلی قلاده مناسب گربه‌ها به دو دسته گردنی و کتفی دسته بندی می‌شوند که هر کدام از آن‌ها در مدل‌های متفاوتی وجود دارند؛ در ادامه به معرفی انواع قلاده گربه پرداخته و کارایی آن‌ها را برای شما عزیزان شرح داده ایم.

قلاده محبوب گردنی گربه ها

یکی از پر فروش‌ترین و پر استفاده‌ترین قلاده مخصوص گربه‌ها، قلاده گردنی است. قلاده گردنی نسبت به دیگر قلاده‌ها از قیمت مناسب‌تری برخوردار می‌باشد و استفاده از آن برای گربه‌ها نیز آسان تر است.

به دلیل تنوع بالای قلاده‌های گردنی، می‌توان آن‌ها را در طرح‌ها و مدل‌های متفاوتی یافت کرد که همین امر یکی از مزایای مهم این نوع قلاده به حساب می‌آید.

برای خرید قلاده گردنی گربه روی عکس کلیک کنید.

قلاده گردنی گربه

خرید قلاده گردنی گربه در همه رنگ


قلاده کتفی مناسب برای گربه

قلاده های کتفی به اسم قلاده‌های لباسی نیز معروف می‌باشند و به صورت جلیقه دور بدن گربه‌ها بسته می‌شود؛ با استفاده از این قلاده هیچ گونه فشاری به گردن گربه وارد نمی‌شود و احساس راحتی در این قلاده بیشتر از قلاده‌های گردنی است.

بهتر است بدانید که بعضی از گربه‌ها علاقه بسیار زیادی به پیاده روی دارند که با استفاده از این قلاده می‌توانید به راحتی و بدون هیچ گونه اضطرابی گربه خود را از خانه خارج کنید و به پیاده روی ببرید. این قلاده ها در پت شاپ در تهران موجود هستند.

برای خرید قلاده کتفی گربه روی عکس کلیک کنید.

قلاده کتفی گربه

خرید قلاده کتفی گربه


قلاده ضد کنه مناسب برای گربه

بسیاری از گربه‌ها در فصل بهار و تابستان دچار بیماری‌های انگلی مانند کک و کنه می‌شوند که با استفاده از این قلاده می‌توان به راحتی از ایجاد هرگونه بیماری انگلی در گربه جلوگیری کرد؛ قلاده‌های ضد کنه دارای مواد معطر کننده طبیعی هستند که باعث دور شدن حشرات از گربه شما می‌شوند.

قلاده‌های ضد کنه برای گربه‌ها هیچ گونه ضرری ندارد و با استفاده از آن‌ها می‌توان از بوجود آمدن هز گونه بیماری گربه جلوگیری کرد.

برای خرید قلاده ضد کک گربه روی عکس کلیک کنید.

قلاده گربه ضد کک

خرید قلاده ضد کک گربه


الیزابت قلاده درمانی گربه

شاید تا کنون بسیاری از شما نام قلاده (گردنبند) الیزابت را شنیده باشید، بهتر است بدانید که از قلاده الیزابت در هنگامی که گربه یا سگ شما جراحی کرده باشد استفاده می‌شود. قلاده‌ها الیزابت مخروطی شکل هستند و برای جلوگیری از لیسیدن جای جراحی توسط حیوان از این قلاده استفاده می‌شود.

جنس انواع قلاده گربه

تنوع بالای جنس و طرح قلاده گربه‌ها باعث شده تا صاحبان این حیوان بتوانند گزینه‌های بیشتری در هنگام خرید قلاده مناسب برای گربه خود داشته باشند، در ادامه قصد داریم تا جنس انواع قلاده گربه را برای شما عزیزان نام ببریم:

قلاده چرم گربه

زنجیر فلزی قلاده مناسب گربه

قلاده گربه پلاستیکی

جنس نایلونی قلاده گربه

قلاده نایلونی برای درمان گربه

قلاده پارچه ای گربه

معرفی جنس انواع قلاده گربه


مزایای استفاده از قلاده برای گربه

استفاده از قلاده برای گربه‌ها می‌تواند همراه با مزیت‌های بسیار زیادی باشد، همانطور که در متن اشاره شد گربه‌ها حیواناتی هستند که علاقه بسیار زیادی به فرار کردن دارند و با استفاده از قلاده می‌توان در صورتی گربه خود را گم کرده باشید به راحتی آن را یافت نمایید.

بسیاری از قلاده‌ها نیز دارای جی پی اس هستند که به شما کمک بسیار زیادی در پیدا کردن گربه می‌کنند؛ بهتر است بدانید که  گربه‌های خانگی به سختی می‌توانند بیرون از خانه از خود محافظت کنند که با استفاده از قلاده، افراد می‌توانند متوجه خانگی بودن گربه شما بشوند و گربه خانگی را از گربه‌های خیابانی دیگر جدا نمایند.

گاهی نیز با استفاده از قلاده مناسب برای گربه می‌توانید در روند درمانی آن تاثیر بسزایی بگذارید و به درمان زخم‌های گربه خود کمک کنید.

نحوه خرید انواع قلاده گربه

به طور کلی قلاد‌های مخصوص گربه را می‌توان در مدل‌ها و طراحی‌های مختلفی یافت و خریداری کرد؛ برای خرید قلاده گردنی می‌توانید به راحتی به پت شاپ های اینترنتی مراجعه کنید و قلاده مورد نظرتان را بریا گربه انتخاب و خریداری کنید.

 ما در سایت پتیا این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تا بتوانید نزدیک ترین پت شاپ به محل زندگیتان را یافت نمایید و در کمترین زمان به خرید قلاده گربه خود بپردازید.

خرید انواع قلاده گربه

خرید قلاده گربه


کلام پایانی

بهتر است بدانید که استفاده از قلاده تنها مختص به سگ‌ها نمی‌باشد و بکارگیری از آن برای گربه‌ها نیز الزامی می‌باشد. با استفاده از قلاده می‌توانید به راحتی از گم شدن گربه خود جلوگیری نمایید و گاهی نیز می‌توانید با قلاده به درمان گربه خود کمک بسیار زیادی بکنید.

سوالات متداول معرفی انواع قلاده گربه

قلاده گربه چه کارایی‌هایی دارد؟

با استفاده از قلاده گربه می‌توان به راحتی حیوان خود را به پیاده روی برد و گاهی نیز پس از انجام عمل جراحی می‌توان با استفاده از قلاده (گردنبند) الیزابت از لیس زدن جای زخم گربه جلوگیری کرد؛ توجه داشته باشید که با استفاده از قلاده گربه می‌توانید در هنگام گم شدن گربه، به راحتی او را پیدا کنید.

مزایای استفاده از قلاده برای گربه چه می‌باشد؟

استفاده از قلاده برای گربه‌ها همراه با فوایدی همچون جلوگیری از گم شدن گربه، جلوگیری از ایجاد عفونت و محافظت کردن از گربه خود (با استفاده از گردنبند الیزابت) می‌باشد.

چند مدل قلاده برای گربه وجود دارد؟

قلاده‌های بسیار زیادی برای گربه‌ها وجود دارد که این قلاده‌ها شامل قلاده ضد کنه، قلاده‌های کتفی، قلاده‌های گردنی و قلاده الیزابت می‌باشند.

مشاهده منبع

3 مرداد 1400 - 16:19

برچسب ها

  • قلاده_گربه
  • انوع_قلاده_گربه

نظرات کاربران

امتیاز کل

در حال حاضر نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

امتیاز شما