پت واش

خدمات سیار پیرایش و پت واش، امکانی ویژه در اپلیکیشن پتیا


پتیا، اپلیکیشن سفارش آنلاین از پت شاپ‌هاست و در جدیدترین اقدام خود، تصمیم گرفت تا علاوه بر فروش محصولات و اقلام مورد نیاز حیوان خانگی، خدمات مرتبط به شستشو و پیرایش پت (حیوان خانگی) یا همان پت واش را هم به اپلیکیشن خودش اضافه کند. به همین دلیل همکاری این اپلیکیشن با موسسه دنیای حیوانات مهربان یا «پت واش» آغاز شد.

پت واش چه خدمتی رو ارائه می‌دهد؟

پت واش (Pet Wash) یک کسب و کار نوین است که برای اولین در ایران راه‌اندازی شده و شامل خدمات پیرایش و شستشوی پت می‌شود. پت واش به صورت سیار (در محل مشتری) و در داخل ماشین مجهز خودش خدمت رسانی می‌کند.

تجهیزات شستشو دارای بالاترین کیفیت فنی و مطابق با استانداردهای جهانی هستندو از بهترین برندهای آمریکایی، فرانسوی و آلمانی انتخاب شده اند. از خدمات پت واش میتوانیم به برس زدن، شستشو، مسواک، پیرایش با ماشین یا با قیچی حیوان خانگی مانند سگ و گربه اشاره کنیم. البته همه‌ی این خدمات در اپلیکیشن پتیا نیز با تصویر و جزئیات کامل قابل مشاهده هستند.

نحوه‌ی همکاری پت واش و پتیا

مشتری‌های عزیز پتیا می‌توانند خدمات مورد نیازشان را به سبد خرید پتیا اضافه کنند و بعد از ثبت نهایی سفارش، منتظر تماس «پت واش» باشند تا برای حضور در محل، هماهنگی‌های لازم انجام شود. «پت واش» با ماشین مجهزی که دارد، به آدرسی که قبلا باهاش هماهنگ کرده اید، آمده و خدمات مورد نیازتان را داخل ماشین سیارش به بهترین نحو ارائه می‌دهد. در مورد هزینه‌ها باید به این نکته توجه کرد که حداقل هزینه‌ی ثبت سفارش برای حضورِ ماشینِ سیار پت واش در محل، صد هزار تومن است.

خدمات پت واش

 • شستشوشامل شستشوی تخصصی با شامپوهای مخصوص حیوانات از معتبرترین برندها + براشینگ
 • قیچی: شامل پیرایش انواع مدل‌ها با قیچی بنا بر سلیقه‌ مشتری
 • کلیپر: شامل اصلاح کل بدن با ماشین بنا بر سلیقه‌ی مشتری
 • بیسیک گرومینگ: شامل کلیپ زیر شکم، دور مقعد، کشاله‌های ران، کف دست، پاها و دور چشم حیوان
 • ناخن: شامل کوتاه و مرتب کردن ناخن پت
 • رفع گره: در صورت وجود گره در موی بدن سگ این مورد الزامی است!
 • مسواک
 • اندر کوت: شامل براشینگ به سبک تخصصی برای از بین بردن موهای مرده‌ی بدن حیوان با استفاده از ابزار پیشرفته

اگه پتیا رو نصب کردین و دارید ازش استفاده می‌کنید، بنابراین، از اضافه شدن این خدمت جدید خیلی خوشحال خواهید شد؛ چون یک امکان دیگه برای حیوان خانگی شما فراهم شده که کار شما را راحت‌تر کرده است!


سوالات متداول پت واش

 • خدمات پت واش چیست؟
  همانطور که از نام پت واش بر می‌آید به معنای شستشوی حیوان خانگی است؛ منتهی در صورت دریافت خدمات پت شاپ تنها شستشو نیست که می توانید برای حیوان خانگی خود دریافت کنید، بلکه تمامی موارد نیز قابل ارائه دادن در پت واش هستند:
  اصلاح
  کوتاه کردن ناخن
  پیرایش
  شستشو
  مسواک
   رفع گره
  اندر کوت
  بیسیک گرومینگ
 • اندر کوت در پت واش به چه معناست؟
  اندرکوت به معنای براشینگ به سبک تخصصی برای از بین بردن موهای مرده‌ی بدن حیوان با استفاده از ابزارهای پیشرفته است؛ شما می توانید در پت شاپ پتیا بهترین و تخصصی ترین خدمات را دریافت کنید.
 •  چگونه می‌توان خدمات پت واش را دریافت کرد؟
  پت واش با ماشین‌های مجهزی که دارند به محل تعیین شده شما می‌آیند و خدمات مورد نیاز شما را داخل ماشین سیار به بهترین نحو انجام میدهد؛ هرچند هستند اماکنی که خود دارای مکان فیزیکی هستند و شما می‌توانید به آن ها مراجعه کنید. با ما تماس بگیرید، ما شما را در این خصوص راهنمایی خواهیم کرد.