راهنمای خرید کیف حمل حیوانات

معرفی کیف حمل حیوانات

نگهداری از حیوانات کار بسیار شیرین و دوست داشتنی‌ای می‌باشد به طوری که امروزه اکثر افراد در خانه‌های خود به نگهداری از حیواناتی همچون سگ‌ها و گربه‌ها می‌پردازند؛ حیواناتی همچون سگ‌ها و گربه‌ها علاقه بسیار زیادی به پیاده روی و چرخیدن در هوای آزاد دارند اما پس از مدت بسیار کمی خسته می‌شوند که در این مواقع استفاده از کیف حمل حیوانات بهترین گزینه است.

فروشگاه اینترنتی حیوانات خانگی پتیا بهترین کیف های حمل حیوانات را ارائه می دهد. 

استفاده از کیف‌ها و باکس‌های حمل و نقل حیوانات کار شما را بسیار آسان می‌سازند زیرا با استفاده از آن شما می‌توانید در زمان دلخواه به بیرون بروید و حیوان خود را نیز به همراه داشته باشید؛ اکثرا از کیف حمل حیوانات برای گربه‌ها و سگ‌ها استفاده می‌شود.

توجه داشته باشید که کیف مخصوص حمل و نقل حیوان باید به گونه‌ای طراحی شده باشد که حیوان شما در آن احساس آرامش داشته باشد که در ادامه مطلب به راهنمای خرید کیف حمل حیوانات از  پت شاپ اینترنتی پتیا به طور کامل خواهیم پرداخت.

معرفی باکس حمل سگباکس حمل حیوانات

راهنمای خرید کیف حمل حیوانات

شاید بسیاری از افراد با خود فکر کنند که خرید کیف حمل حیوانات الزامی نیست و بدون آن نیز می‌توان از حیوانات مراقبت و نگهداری کرد، بهتر است بدانید که جا به جایی حیوانات از اهمت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد زیرا ممکن است حیوان شما بیمار بشود و برای بردن آن به دامپزشکی استفاده از باکس و یا کیف حمل و نقل الزامی است.

باید توجه داشته باشید که قبل از خرید باکس سگ نکاتی وجود دارد که مهم ترین آن راحتی حیوانات درون باکس است؛ کیف‌های حمل حیوانات دارای تنوع بسیار زیادی می‌باشند و اکثرا هر کدام از آن‌ها داری طراحی و مدل‌های متفاوتی می‌باشند.

سایز کیف مناسب حمل گربه و سگ

قبل از خرید کیف حمل حیوانات باید توجه داشته باشید که اندازه کیف برای حیوان شما مناسب است یا خیر؛ اگر حیوانی که شما از آن نگهداری می‌کنید سگ یا گربه باشد، باید بدانید که سایز کیف اندازه‌ای باشد که حیوان نتواند به راحتی در آن بچرخد و یا به بازی کردن بپردازد زیرا این امر می‌تواند سلامت حیوان شما را به خطر بیاندارد.

سایز کیف حمل و نقل سگبهترین سایز کیف حمل حیوانات

تهویه مناسب کیف حیوانات

قرار گرفتن یک تهویه مناسب درون باکس حیوانات از نکات بسیار مهم و قابل اهمیت می‌باشد زیرا در غیر این صورت ممکن است حیوان شما دچار خفگی بشود؛ در هنگام نا آرام بودن حیوان درون کیف بهتر است سوراخ‌های تهویه بر روی کیف را چک نمایید زیرا ممکن است محل تهویه مسدود شده و هوای کافی به حیوان شما نرسیده باشد.

مناسب ترین جنس کیف حمل

معمولا جنس کیف‌های حمل نقل پلاستیکی، فلزی و یا پارچه‌ای می‌باشد، استفاده از کیف‌های پلاستیکی در فصول گرم سال بسیار مناسب است زیرا هوا در آن به راحتی عبور می‌کند.

استفاده از کیف‌های پارچه‌ای نیز برای سگ‌ها و گربه‌ها بسیار مناسب می‌باشد البته بهتر است بدانید که این حیوانات علاقه بسیار زیادی به دیدن رو به روی خود دارند که همین امر باعث می‌شود کیف‌هایی که یک طرفشان شفاف است از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار بشوند.

باکس حمل گربهمناسب ترین سایز کیف حمل و نقل حیوانات

معرفی کیف حمل مناسب گربه

گربه‌ها نیز مانند اکثر حیوانات علاقه به پیاده روی و بیرون رفتن دارند اما به دلیل تمایل داشتن به فرار استفاده از باکس و یا کوله مخصوص برای آن‌ها الزامی است.

برای خرید کیف حبابدار مخصوص گربه بر روی عکس کلیک نمایید.

کیف حبابی حیواناتخرید کیف حبابدار گربه و سگ

  بهترین کیف برای حمل سگ

بکارگیری از کیف حمل و نقل برای سگ‌های کوچک از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد زیرا اکثرا سگ‌هایی که نژاد کوچک دارند بسیار زود خسته می‌شوند و می‌توانند به راحتی درون باکس استراحت نمایند. استفاده از کیف و یا باکس مناسب حمل سگ می‌تواند در سفر یا بردن حیوان شما به دامپزشکی کمک بسیار زیادی بکند.

برای خرید کیف توری مناسب سگ، بر روی عکس کلیک نمایید.

کیف توری حمل حیواناتخرید کیف توری حیوانات 

برای خرید باکس مخصوص سگ و گربه روی عکس کلیک نمایید.

باکس حمل و نقل گربه و سگخرید باکس مخصوص سگ و گربه

انواع مدل کیف حمل حیوانات

همانطور که در متن اشاره شد کیف حمل حیوانات در مدل‌ها و طرح‌های متنوعی طراحی و ساخته شده اند، انواع مدل کیف و باکس حمل حیوانات شامل موارد زیر می‌باشد:

 • باکس حمل فلزی حیوانات
 • باکس حمل حیوانات از جنس چوبی
 • باکس کوله‌ای و ساکی مناسب حمل و نقل
 • باکس پلاستیکی مناسب حیوانات

کیف مخصوص حیوانات چه ویژگی دارد؟

برای خرید کیف حمل حیوانات بهتر است به نکاتی توجه داشته باشید تا بتوانید کیف مناسبی را انتخاب و خریداری نمایید، در ادامه چند مورد از ویژگی‌های بسیار مهم کیف مناسب حمل و نقل حیوانات را شرح داده ایم:

 • ضد آب بودن کیف حیوانات
 • داشتن بند قابل تنظیم
 • استفاده از پارچه مرغوب در ساخت کیف حیوانات
 • داشتن دید به فضای بیرون
 • وجود پد نرم داخل کیف
 • قابل اتصال به کمربند خودرو
 • وجود فضای کفی برای نشستن و برخواستن حیوانات(سگ و گربه)
 • داشتن تهیه هوای مناسب
 • وجود قلاده درون کیف (برای جلوگیری از بیرون پریدن حیوانات)

همه جیز درمورد کیف حمل سگویژگی کیف حمل حیوانات 

بررسی کاربرد باکس حمل و نقل حیوانات

استفاده از باکس مخصوص حیوانات در تربیت و نگهداری آن‌ها نقش بسیار مهمی دارد؛ حیواناتی مانند سگ و گربه بیرون از خانه رفتار متفاوتی از خود نشان می‌دهند و ممکن است تنها با صدای بوق ماشین بترستند و دست به فرار کردن بزنند.

با خرید کیف حمل حیوانات می‌توانید به راحتی، حیوان خود را به سفر‌های هوایی و یا زمینی ببرید، گاهی نیز ممکن است سگ و یا گربه شما در زمان فحلگی باشند که در این مواقع استفاده از کیف و یا باکس مخصوص حمل و نقل بهترین گزینه می‌باشد تا از بروز مشکلاتی همچون حاملگی ناخواسته جلوگیری نمایید.

اهمیت کیف حمل برای سگ هافواید کیف حمل سگ

نحوه خرید کیف حمل حیونات

برای خرید کیف حمل حیوانات می‌توانید به پت شاپ‌ها مراجعه نمایید، بهترین روش برای خرید کیف حمل حیوانات به صورت اینترنتی است زیرا می‌توان با مراجعه به پت شاپ اینترنتی تمام کیف‌های حمل و نقل را بررسی و سپس به خرید آن‌ها پرداخت.

اپلیکیشن پتیا این افتخار را دارد تا نزدیک ترین پت شاپ به شما را نشان بدهد تا بتوانید به راحتی و در کمترین زمان محصولات مور نظرتان را یافت و خریداری کنید.

سوالات متداول راهنمای خرید کیف حمل حیوانات

برای خرید کیف مناسب حمل حیوانات باید به چه نکاتی توجه کرد؟

قبل از خرید کیف مخصوص حمل و نقل حیوانات باید به نکاتی همچون داشتن تهویه مناسب، جنس کیف، قیمت و سایز آن توجه نمایید.

جنس کیف حمل حیوانات از چیست؟

به طور کلی کیف مخصوص حمل حیوانات را می‌توان به صورت فلزی، پلاستکی، چوبی و پارچه‌ای یافت و خریداری کرد.

کیف حمل حیوانات چه کارایی دارد؟

از کیف حمل حیوانات می‌توان در هنگام مسافرت، پیاده روی، مراجعه به دامپزشک و ... استفاده کرد.

مشاهده منبع

6 مرداد 1400 - 16:22

برچسب ها

 • خرید_کیف_حمل_حیوانات
 • کیف_حمل_حیوانات
 • باکس_حمل_حیوانات

نظرات کاربران

امتیاز کل

در حال حاضر نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

امتیاز شما