راهنمای خرید اسباب بازی عروس هلندی

راهنمای خرید اسباب بازی عروس هلندی

عروس هلندی‌ها پرندگانی بازیگوش و بسیار زیبا می‌باشند، در حال حاضر بسیار از افراد علاقه‌مند به نگهداری حیوانات و پرندگان در خانه‌های خود هستند. نگهداری از عروس هلندی‌ نیازمند به رعایت نکاتی می‌باشد که یکی از آن‌ها تهیه اسباب بازی برای این پرنده‌ی بسیار زیبا است.

عروس‌ هلندی‌ها حیواناتی اجتماعی می‌باشند و نیازمند به وقت گذاشتن و یکسری آموزش‌ها دارند، باهوش بودن عروس هلندی باعث شده تا انجام بسیاری از فعالیت‌ها برای این حیوان کار آسانی باشد و برای آموزش دادن این پرنده می‌توانید از اسباب بازی‌های مختلف استفاده نمایید. در ادامه قصد داریم تا به راهنمای خرید اسباب بازی عروس هلندی بپردازیم و انواع اسباب بازی مخصوص برای این حیوان را به شما معرفی کنیم.

اسباب بازی عروس هلندی

اسباب بازی مخصوص عروس هلندی


ضرورت خرید اسباب بازی برای عروس هلندی

عروس هلندی از خانواده طوطی سانان است و استفاده از اسباب بازی و بودن آن در قفس این پرنده الزامی می‌باشد، زیرا اگر این پرنده برای خود سرگرمی نداشته باشد ممکن است به مرور زمان دچار افسردگی و پر کنی بشود.

پرندگانی همچون عروس هلندی علاقه بسیار زیادی به جوییدن وسایل خانه و شاخه‌های درخت دارند و این کار باعث می‌شود تا از استرس این نوع پرندگان کم بشود، با تهیه اسباب بازی عروس هلندی چوبی و جوییدنی می‌توانید در کاهش استرس پرنده خود نقش بسیار موثری داشته باشید.

طوطی‌ها اغلب حیوانات باهوش و با استعدادی هستند و اسباب بازی‌هایی همچون حلقه، تاب و اسباب بازی‌های نردبانی برای این پرندگان از جذابیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد، می‌توان از این اسباب بازی‌ها در جهت آموزش و تفریح عروس هلندی‌ استفاده کرد.

برای تهیه اسباب بازی مورد نظر برای عروس هلندی خود می‌توانید به پت شاپ پرندگان سایت پتیا مراجعه نمایید و کالای مدنظرتان را بررسی و خریداری کنید.

انواع اسباب بازی مخصوص عروس هلندی

همانطور که اشار شد عروس هلندی حیوان باهوش و بازیگوشی است و برای سرگرم کردن و تربیت این پرنده زیبا بهترین گزینه خرید و تهیه اسباب بازی مخصوص برای این پرنده می‌باشد، در ادامه به معرفی و کارایی اسباب بازی‌های مخصوص عروس هلندی پرداخته‌ایم:

توپ زنگوله دار عروس هلندی

تهیه توپ زنگوله دار و پلاستیکی برای پرندگان از جذابیت بسیار زیای برخوردار است و می‌توان با استفاده و خرید اسباب بازی برای عروس هلندی، پرنده خود را به راحتی سرگرم کرد. در هنگام خرید توپ زنگوله‌دار برای پرند خود اولین نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشیم جثه پرنده نسبت به توپ زنگوله دار می‌باشد.

نردبان مخصوص پرندگان

نردبان پرندگان نیز یک اسباب بازی‌ مخصوص برای عروس هلندی به حساب می‌آید که اکثرا پرندگان علاقه زیادی به بالا و پایین پریدن دارند و این وسیله برای آنها وسیله‌ای جذاب و دوست داشتنی می‌باشد.
بررسی جنس نردبان مخصوص پرندگان نیز اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا ممکن است پرنده اسباب بازی خود را بجود و موار سمی آن را بخورد.

نردبان اسباب بازی پرندگان

نردبان مخصوص پرندگان


اسباب بازی چرخ پرنده

خرید چرخ‌های اسباب‌ بازی برای پرندگان یکی از جذاب‌ترین گزینه‌ها می‌باشد، جنس چرخ مخصوص پرندگان از کنف مرغوب و چوب می‌باشد و اکثرا این اسباب بازی عروس هلندی به صورت رنگی رنگی تولید و ساخته می‌شود.

از این نوع اسباب بازی می‌توانید به عنوان نردبان برای پرنده خود نیز استفاده کرد، اکثر پرندگان علاقه بسیار زیادی به این اسباب بازی دارند به طوری که بعضی از آن‌ها از این اسباب بازی به عنوان محلی برای خوابیدن استفاده می‌کنند.

تاب مخصوص عروس هلندی

یکی دیگر از اسباب بازی‌هایی که اکثر پرنده‌ها عاشق آن هستند، تاب مخصوص پرندگان می‌باشد. تاب‌های مخصوص پرندگان یکی از بهترین گزینه‌ها برای سرگرم کردن عروس هلندی شما می‌باشد و می‌توان این اسباب بازی زیبا و جذاب را در مدل‌ها و طرح‌ها متفاوت در وب سایت و اپلیکیشن پتیا مشاهده و خریداری کرد.

تاب مخصوص بازی پرندگان

تاب اسباب بازی عروس هلندی


آویز قفس برای پرندگان

آویزهای رنگارنگی وجود دارند که اکثرا این آویزها را داخل و یا به بیرون قفس پرنده آویزان می‌کنند، جنس آویزهای قفس پرنده از چوب است و اکثرا پرندگان از این وسیله به عنوان یک وسیله‌ی جوییدنی استفاده می‌کنند.

نحوه تهیه اسباب بازی پرندگان

برای تهیه کردن اسباب بازی عروس هلندی می‌توانید به راحتی با مراجعه کردن به پت شاپ‌های اینترنتی و بررسی نظرات کاربران به تهیه و خرید انوع اسباب بازی مدنظرتان در این وب سایت بپردازید.

در اپلیکیشن پتیا ما این امکان را برای شما فراهم کرده‌ایم تا با مراجعه به آن نزدیک ترین پت شاپ در تهران را پیدا کنید و کالای خود را در کمترین زمان ممکن تهیه و خریداری نمایید.

نکات قابل توجه خرید اسباب بازی عروس هلندی

نکات بسیار مهم و ضروریی در هنگام خرید اسباب بازی برای عروس هلندی وجود دارد که باید برای حفظ سلامتی پرنده خود، به این نکات توجه داشته باشیم، در ادامه قصد داریم تا به بررسی نکات قابل اهمیت در هنگام خرید اسباب بازی برای عروس هلندی بپردازیم:

 • اندازه اسباب بازی با جثه پرنده هم‌خوانی داشته باشد.
 • مواد تشکیل دهنده اسباب بازی سمی نباشد.
 • خرید اسباب بازی متناسب با فضای موجود.
 • از رنگ‌های خوراکی در اسباب بازی استفاده بشود.
 • جنس اسباب بازی عروس هلندی از چوب باشدو
 • شستشوی اسباب بازی قبل از استفاده توسط پرنده الزامی است.

اناوع اسباب بازی عروس هلندی

انواع اسباب بازی مخصوص پرندگان


سوالات متداول راهنمای خرید اسباب بازی عروس هلندی

 • چه اسباب بازی‌هایی برای عروس هلندی مناسب می‌باشد؟
  اسباب بازی‌های بسیار زیادی برای پرندگان وجود دارد که اکثرا برای سرگرم کردن آن‌ها و آموزش از این اسباب بازی‌ها استفاده می‌شود، اسباب بازی‌هایی همچون تاب مخصوص پرندگان، توپ‌ها زنگوله دار، نردبان‌های مخصوص عروس هلندی، چرخ‌ها و ... می‌باشد.

 • نکات قبل از خرید اسباب بازی برای عروس هلندی‌ها چیست؟
  اکثرا جنس اسباب بازی پرندگان از چوب می‌باشد و بهتر است در هنگام خرید اسباب بازی به سمت اسباب بازی‌هایی که در آن‌ها از رنگ شیمیایی استفاده نشده است بروید، برای خرید اسباب بازی برای عروس هلندی باید به نکاتی همچون فضای موجود برای اسباب بازی و جثه پرنده خود دقت نمایید تا اسباب بازی را بیش از اندازه بزرگ و یا کوچک تهیه نکنید.

 • خرید اسباب بازی برای عروس هلندی چه ضرورتی دارد؟
  عروس هلندی‌ها حیوانات باهوشی می‌باشند و نیازمنده به آموزش و سرگرم شدن دارند، استفاده از اسباب بازی برای این پرنده‌ی زیبا باعث می‌شود که افسردگی و استرس در این پرنده کاهش بیابد و همچنین از لحاظ تربیت به عروس هلندی کمک بسیار زیادی بشود.

مشاهده منبع

20 خرداد 1400 - 12:18

برچسب ها

 • اسباب_بازی_عروس_هلندی
 • اسباب_بازی_پرندگان

نظرات کاربران

امتیاز کل

کاربر مهمان

1400/6/6 - 14:53
عالی بود

ثبت نظر

امتیاز شما