همه چیز درباره پت شاپ اینترنتی

به یاد داشته باشید که هر پت شاپ اینترنتی معتبر نیست؛ جالب است بدانید پت شاپ آنلاین نسبت به پت شاپ حضوری دارای طرفداران بیشتری است. در واقع، پت شاپ online از سه کلمه تشکیل شده که هر کدام معنی جداگانه‌ای دارند؛ "پت" در عامیانه به معنای حیوان خانگی و "شاپ" به معنی مرکز خرید یا فروشگاه است، اما کلمه اینترنت! یک فضای فروشگاهی اینترنتی که در جامعه امروزی همه ما با درک آن آشنا هستیم، در واقع، محیطی آنلاین است که اطلاعاتی را درون خود دارد، این اطلاعات را در یک دامنه خاص سامان‌دهی کرده و تحت آن دامنه، خدمات و یا محصولاتی را ارائه می‌دهد. 

درست است که معمولا زمانی که مردم صحبت از حیوان خانگی می‌کنند، محبوب ترین نوع این حیوانات قطعا سگ و گربه هستند، اما بد نیست در خصوص طبقه بندی های مختلف حیوانات خانگی نیز اطلاعات کسب کنید. به همین واسطه، ما در این مقاله قصد داریم مردم را از این تصور اشتباه رهایی دهیم که حیوانات خانگی فقط به دو دسته سگ و گربه اطلاق نمی‌شود و می‌خواهیم به تعریف، دسته بندی حیوانات خانگی و انواع گونه هایی که امکان نگهداری در منزل را دارند، بپردازیم.

پت شاپ اینترنتی @

تعریف حیوانات خانگی

به حیواناتی که در منزل ما زندگی می‌کنند و به عنوان یک همدم برای ما هستند، حیوان خانگی می‌گویند. وجود حیوانات خانگی در خانواده باعث ایجاد حس محبت و صمیمیت می‌شود و کم کم حیوان خانگی به عنوان یکی از اعضای خانواده جایی برای خود می‌گیرد. باید این نکته را درنظر داشته باشید که حیوانات خانگی می‌توانند دوستان خوبی برای فرزندان شما باشند.

پت شاپ اینترنتی @

دسته بندی حیوانات خانگی 

 • انواع پستانداران مثل سگ‌ها و گربه‌ها
 • انواع جوندگان مثل خرگوش‌ها، همسترها و موش‌ها
 • انواع پرندگان زینتی مثل مرغ عشق، بلبل، قناری، فنچ و ...
 • انواع خزندگان مثل مارها و لاکپشت‌ها
 • انواع ماهی‌های آب شیرین و آب شور
پت شاپ اینترنتی @

علل شکل گیری پت شاپ اینترنتی

پت شاپ‌ها دارای تاریخچه‌ای می‌باشند و اولین پت شاپ‌ها در اوسط دهه شصت به وجود آمده‌اند. علل شگل گیری پت شاپ های اینترنتی بسیار زیاد می‌باشد که در ادامه چند مورد از آن را برای شما شرح داده‌ایم.

 • افزایش حمایت از حیوانات
 • رفع کردن آسان نیاز صاحبان حیوانات خانگی
 • شاغل بودن اکثر صاحبان خیوانات خانگی
 • علاقه مردم به نگهداری از حیوانات خانگی
 • پر رنگ شدن نقش اینترنت در زندگی انسان‌ها
 • تحمل نکردن ترافیک های سنگین و شلوغی خیابان‌ها
پت شاپ اینترنتی @

نقش پت شاپ های آنلاین در زندگی امروز

در حال حاضر، فروشگاه‌های اینترنتی حیوانات دارای محبوبیت بسیار زیادی می‌باشند زیرا امروزه حیوانات نقش بسیار پر‌رنگی در زندگی انسان‌ها دارند. وجود پت شاپ‌های اینترنتی برای افراد شاغل بسیار موثر می‌باشد. با رشد و گسترش سریع تکنولوژی، به علت نداشتن وقت کافی، اکثر انسان‌ها خریدهای خود را به صورت اینترنتی انجام می‌دهند. پت شاپ‌های اینترنتی این امکان را برای شما فراهم کرده‌اند تا هر کجا که هستید باتوانید به راحتی و بدون خارج شدن از منزل یا محل کارتان وسایل مورد نظر حیوانتان را تهیه و سفارش بدهید، همین امر باعث می‌شود تا شما بتوانید وقت بیشتری را برای حیوانات خود اختصاص بدهید.

انواع پت شاپ از نظر فعالیت  

پت شاپ‌ها تمام مایحتاج حیوانات خانگی را در اختیار صاحبانشان می‌گذارند. فروشگاه های اینترنتی حیوانات خانگی مزایای بسیار زیادی دارند که یکی از آن‌ها این است که، شما می‌توانید تنها لوازم اختصاصی یک حیوان خانگی خاص را تهیه بفرمایید.

 1. پت شاپ حضوری
  برخی از پت شاپ ها به صورت حضوری فعالیت می‌کنند و وسایل و لوازم حیوانات خانگی را به شکل فیزیکی به فروش می‌رسانند.
 2. پت شاپ اینترنتی
  برخی دیگر، علاوه بر فروش حضوری، فروش آنلاین نیز دارند که با نام پت شاپ اینترنتی معروفند.

سفارش محصول از اپلیکیشن پت شاپ اینترنتی پتیا 

در اپلیکیشن پت شاپ آنلاین پتیا، مشتری این امکان را دارد که اولاً یک لیست از محصولات را در قاب دید خود داشته باشد؛ ثانیاً، محصول مورد نظر را برای رفاه حیوان خانگی خود، به راحتی سفارش دهد؛ پس از انتخاب کالای مورد نظر و کلیک بر روی آن، به مرحله پرداخت می‌رسد؛ نحوه‌ی پرداخت هزینه، به 2 صورت انجام می‌گیرد و این دو نحوه پرداخت، آنلاین و نقدی، در زمان دریافت محصول می‌باشد. شما می توانید با ورود به اپلیکیشن پتیا پت شاپ های اطراف خود را به راحتی بیابید. 


پت شاپ اینترنتی @

انواع لوازم موردنیاز حیوانات در پت شاپ های آنلاین

در زیر به تمامی محصولاتی که می توانید برای پت یا حیوان خانگی خود از پت شاپ اینترنتی تهیه کنید، اشاره شده است:

غذاهای مخصوص حیوانات خانگی

غذاهای حیوانات خانگی در پت شاپ‌ها به دو دسته خانگی و تجاری یا صنعتی تقسیم می‌شوند. غذاهای صنعتی نیز به سه دسته خشک، مرطوب و نیمه مرطوب تقسیم می‌شوند.

انواع غذاهای درمانی و مکمل‌های دارویی

یکی دیگر از لوازمی که می‌توانید در جهت نگهداری از حیوان خانگیتان در پت شاپ‌ آنلاین تهیه نمایید، غذاهای درمانی و مکمل‌های دارویی هستند. اگر حیوان شما بیمار باشد می‌توانید با استفاده از غذاها و مکمل‌های درمانی به او کمک کنید.

وسایل آرایشی و بهداشتی حیوانات خانگی

بهداشت و زیبایی یکی از موارد مهم برای نگهداری از حیوانات خانگی می‌باشد. با مراجعه به پت شاپ‌های اینترنتی می‌توانید تمامی وسایل آرایشی و بهداشتی مورد نیاز حیوانات ود را تهیه نمایید.

کلیه لوازم اولیه و جانبی نگهداری حیوانات خانگی

برای نگهداری از حیوانات خانگی باید توجه داشته باشید که تمامی آن‌ها نیاز به لوازم جانبی دارند که در ادامه چندین نمونه از این وسایل را به شما معرفی می‌کنیم.

نمونه هايی از لوازم جانبی حیوانات خانگی

برخی از وسایل حیوانات خانگی در پت شاپ در تهران پتیا و یا دیگر پت شاپ های اطراف محل زندگی‌تان موجود هستند که در زیر آن ها را نام برده ایم:

 • قفس و باکس
  محلی برای زندگی و راحتی حیوان خانگی
 • قلاده
  برای کنترل بهتر حیوان خانگی خارج از منزل
 • اسباب بازی
  برای آموزش، رشد ذهنی و سرگرمی حیوان خانگی
 • پنل‌ های سیمی جهت عدم دسترسی حیوان به اتاقی خاص
 • تمیز کننده‌ های آنزیمی
  برای پاکسازی محل زندگی حیوان و جلوگیری از ابتلای حیوان و صاحبش به انواع بیماری‌ها 
 • انواع تشویقی
  یکی از مهمترین عوامل آموزش درست، رشد صحیح و پیشرفت حیوان خانگی بهره‌گیری از انواع تشویقی برای اوست؛ شما به عنوان صاحب حیوان خانگی در قبال انجام کار درست حیوانتان می‌توانید از تشویقی استفاده کنید و با این کار مشوق او باشید تا کارهای دیگر را نیز به درستی انجام دهد؛ همین نکته كوچك می‌تواند در آموزش صحیح حیوان خانگیتان به شما کمک بزرگی باشد.
پت شاپ اینترنتی @

مزایای خرید از پت شاپ اینترنتی

 • کالای مد نظر خود را با حوصله‌ی بیشتری انتخاب می‌کنید
 • زمان خود را در ترافیک هدر نمی‌دهید
 • اگر فرزند کوچکی دارید دیگر مجبور نیستید آن را تنها بگذارید.
 • می‌توانید در کوتاه ترین زمان محصول خود را سفارش دهید
 • بهترین گزینه را می‌توانید بررسی و انتخاب کنید
 •  اکثر پت شاپ‌های اطراف اطراف ما ارسال رایگان دارند
پت شاپ اینترنتی @

مشکلات خرید از پت شاپ آنلاین

خرید از پت شاپ‌های اینترنتی نیز مشکلاتی را به همراه دارد. در بعضی از پت شاپ‌ها عدم مسئولیت پذیری بسیار دیده می‌شود و حتی ممکن است کالای خوبی را به ما عرضه نکنند. در خیلی از فروشگاه‌های اینترنتی حیوانات خانگی، مواردی همچون بازگشت کالا در صورت نا‌رضایتی مشتری وجود دارد ولی باز هم بسیاری از فروشگاه‌ها به روش‌های مختلف تلاش می‌کنند تا به نحوی شما را از درخواستتان منصرف نمایند. برای اینکه با همچون مشکلاتی مواجه نشوید، بهتر است از یک پت شاپ اینترنتی معتبر خرید نمایید.

پت شاپ اینترنتی @

یکی از بزرگترین مشکلات خرید حضوری از پت شاپ ها 

خرید حضوری نیز دارای مشکلاتی بسیار زیادی می‌باشد. معمولا خیلی از فروشندگان شما را تشویق می‌کنند تا کالای مد نظر آن‌ها را تهیه و خریداری نماید، این رفتار در خرید اینترنتی وجود ندارد و شما می‌توانید کالاهای مشابه را با هم مقایسه و بعد خریداری نمایید.

باید توجه داشته باشید که حیوانات نمی‌توانند صحبت کنند و خواسته‌های خود را به زبان بیاورند پس هیچ کس بیشتر از شما نمی‌داند که حیوان شما به چه چیزی نیاز دارد.

پت شاپ اینترنتی @

پت شاپ اینترنتی با ارسال فوری

قطعا مراجعه به یک فروشگاه اینترنتی حیوانات خانگی نیازمند صرف زمان است؛ با توجه به این روز ها و شیوع گسترده ویروس کرونا طبیعتا پیدا کردن پت شاپی که باز باشد هم کار دشواری است! چرا حضور مراجعه کنید وقتی می توانید محصول موردنظر خود را آنلاین پیدا کرده و سفارش دهید؟

شما به راحتی می توانید اپلیکیشن پتیا را نصب کنید و چه از خود پت شاپ اینترنتی پتیا و یا دیگر پت شاپ های واقع شده در اطراف منزلتان، محصول موردنظر خود را یافته، ثبت سفارش کنید و در زودترین زمان ممکن تحویل بگیرید. 

پت شاپ اینترنتی پتیا شرایطی را فراهم آورده تا مشتریان عزیز بتوانند در سریع ترین زمان ممکن، لوازم موردنیاز حیوان خانگی خود را تهیه کنند. به مشاوره تلفنی احتیاج دارید؟ با ما تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنیم. 

پت شاپ اینترنتی @

سوالات متداول پت شاپ اینترنتی

 • پت شاپ اینترنتی چیست؟
  فروشگاه حیوانات اینترنتی به معنای فروشگاه وسایل حیوانات خانگی است که به صورت اینترنتی خریداری میشود؛ شما می‌توانید انواع و اقسام اقلام مورد نیاز حیوان خانگی خود را از مواد غذایی گرفته، تا اسباب بازی و وسایل رفاهی او را در این فروشگاه ها بیابید.
 • پت شاپ آنلاین پتیا چه مزایایی دارد؟
  اپلیکیشن پتیا بسیار معتبر و مطمئن است و می‌تونید به راحتی پت شاپ نزدیک به خودتان را پیدا کنید و در سریع‌ترین زمان ممکن سفارشات خود را ثبت کنید. همچنین خود فروشگاه حیوانات خانگی پتیا نیز دارای محصولات مربوط به حیوانات خانگی شما است؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در سایت با ما تماس بگیرید.
 • در فروشگاه حیوانات اینترنتی چه وسایلی برای خرید وجود دارد؟
  شما می‌توانید غذاهای مخصوص حیوانات خانگی، انواع غذاهای درمانی و مکمل‌های دارویی، وسایل آرایشی و بهداشتی حیوانات خانگی، کلیه لوازم اولیه و جانبی نگهداری حیوانات خانگی را در پت شاپ‌های اینترنتی بیابید.
پت شاپ اینترنتی @

استارتاپ پتیا؛ اولین اپلیکیشن تخصصی حیوانات خانگی در ایران

استارت آپ پتیا اپلیکیشنی است که جهت حمایت از حیوانات و تسهیل امر نگهداری از حیوانات خانگی، شکل گرفته است. در این اپلیکیشن می‌توانید به راحتی بر اساس موقعیت جغرافیاییتان ، تمام پت شاپ‌های اطراف خودتان را مشاهده کنید و به راحتی کالای مدنظرتان را خریداری نمایید. استفاده از اپلیکیشن پتیا در سال‌های آینده به یک موضوع با اهمیت تبدیل می‌شود زیرا در حال حاضر روابط میان انسان‌ها و حیوانات بسیار خوب است و بسیاری از آن‌ها جزو خانواده انسان‌ها می‌باشند. 

هدف اصلی اپلیکیشن پتیا

پت شاپ اینترنتی پتیا یکی از معتبر‌ترین پت شاپ‌های ایران می‌باشد که از طریق آن می‌توانید به راحتی لوازم مورد نیاز حیوان خانگیتان را تهیه نمایید. اپلیکیشن پتیا برای صاحبان حیوانات خانگی طراحی و ساخته شده است تا با استفاده از این اپلیکیشن بتوانند به راحتی وسایل مورد نیاز حیوان خود را از طریق نزدیک‌ترین پت شاپ به محل زندگیشان تهیه و خریداری کنند.