دانلود اپلیکیشن پت شاپ اینترنتی پتیــــا

لینک

دانلود نسخه iOS و اندروید

چه کاربر iOS باشی و چه کاربر android با کلیک بر روی لینک بالا، این امکان رو داری که اپلیکیشن پــتیــا رو روی موبایلت نصب کنی.

امکانـــات اپـــلیکیــشــن پــت شــاپ ایــنترنــتی پتیـــــــا

ویژگی-پتیا

 پت شاپ را به خــــانه بیــــاورید

پشت میز کار یا روی مبل در آرامش توی پت شاپ های شهر، آنلاین جستجو کن، خیلی ساده کالای موردنظرت رو از پت شاپ اینترنتی سفارش بده و درب منزل تحویل بگیر!

ویژگی-پتیا

جستــــجو در همــــه پت شاپ‌ها

میتونی کالای موردنظرت رو جستجو کنی و بین پت شاپ هایی که روی نقشه در اپلیکیشن می‌بینی، مقایسه کنی و از هر کدوم که دوست داشتی، خریدت رو آنلاین انجام بدی!

ویژگی-پتیا

روش‌هــای پــــرداختی مختــــلف

می‌تونی موقع تحويل كالای حیوان خانگیت، درب منزل یا آدرسی که قبلا اعلام کردی، پرداخت رو نقدی انجام بدی، ميتونی هزینه‌ی سفارشتو آنلاین بپردازی یا اعتبارت در اپلیکیشن پتیا رو شارژ کنی!

ویژگی-پتیا

لیــــست علاقــــمندی هــــا

اگر همیشه لیست خریدت از پت شاپ اینترنتی، ثابته، پس اون رو در لیست علاقمندی‌ها درج کن و با یک کلیک، سفارشت رو نهایی کن! پتیا بهت میگه که این لیست رو از کدوم پت شاپ می‌‌تونی بخری.

ویژگی-پتیا

اطلاع از تخفیفات و کالاهای جدیـد

با "پتیا" همیشه از تخفیف های خوب و هیجان انگیز فروشگاه پت شاپ مورد علاقه‌ات و همینطور کالاهای کاربردی و جدیدشان زودتر از بقیه صاحبان پت مطلع می‌شی.

ویژگی-پتیا

تحویــــل درب منــــزل

بدون موندن توی ترافیک و شلوغی خیابون، خیلی ساده کالای مورد نظرت رو سفارش بده و درب منزل تحویل بگیر. حتی می‌تونی روند سفارشت رو هم پیگیری کنی تا مطمئن باشی که به دستت می‌رسه.

ویژگی-پتیا

پــرســش و پــاســخ با پــتیــــا

می‌توانید سوالات مربوط به حیوانات خانگی خود (نژاد، رفتار، سلامت، مراقبت، تغذیه) را با ما در میان بگذارید. دامپزشکان طرف قرارداد با پتیا، پاسخ سوالات شما را خواهند داد.

ویژگی-پتیا

شـستشووپـیرایش حـیوان خانــگی

از طریق اپلیکیشن پــتیــــا استفاده از خدماتی از قبیل برس زدن، شستشو، مسواک، پیرایش با ماشین یا با قیچی و ... در محل برای حیوان خانگی، قابل استفاده می‌باشد.

منو در اینستـاگرام دنبال کنید

‌ ‌ خیلی از ما ممکنه این روزها در رابطه با کرونا ویروس سوالاتی برامون پیش اومده باشه از جمله اینکه آیا ما از حیوانات خانگی این ویروس رو میگیریم یا نه؟ خانواده کرونا ویروس ها بسیار گسترده هستند. کرونا ویروس گربه سانان که گربه ها رو درگیر میکنه، کرونا ویروس پرندگان که پرنده ها رو درگیر میکنه، کرونا ویروس گاوی، کرونای خوکی و ... که هر کدوم ساختارشون به شکلی هست که میتونن جهش پیدا کنن و به شکل خطرناکتری در بیان. گیرنده های سطح ویروس حیوانی اگه بتونه به گیرنده های سلولی ما انسانها متصل بشه میتونه ما رو بیمار کنه. این احتمالاً همان چیزی هست که در پشت شیوع فعلی وجود داره ؛ ما گیرنده های سلولی مشابه با خفاش ها(حامل شناخته شده ویروس جدید) رو داریم برای همین این ویروس تونسته وارد بدنمون بشه. اما گربه ها ، سگ ها و انسانها خیلی متفاوت هستن. تا کنون هیچ موردی از آلودگی حیوانات اهلی به ویروس جدید انسانی و انتقال اون به انسانها گزارش نشده. منبع: www.mercurynews.com در پست های بعدی بیشتر به این مطلب میپردازیم. با ما باشید.😻🐶🐷🐴 . . . #کروناویروس #ویروس_کرونا #کرونا_در_حیوانات #پت_من #پتیا

60
0