انواع لوازم موردنیاز حیوانات در پت شاپ های آنلاین

در زیر به تمامی محصولاتی که می توانید برای پت یا حیوان خانگی خود تهیه کنید، اشاره شده است:

غذاهای مخصوص حیوانات خانگی

غذاهای حیوانات خانگی در پت شاپ‌ها به دو دسته خانگی و تجاری یا صنعتی تقسیم می‌شوند. غذاهای صنعتی نیز به سه دسته خشک، مرطوب و نیمه مرطوب تقسیم می‌شوند.

انواع غذاهای درمانی و مکمل‌های دارویی

یکی دیگر از لوازمی که می‌توانید در جهت نگهداری از حیوان خانگیتان در پت شاپ‌ آنلاین تهیه نمایید، غذاهای درمانی و مکمل‌های دارویی هستند. اگر حیوان شما بیمار باشد می‌توانید با استفاده از غذاها و مکمل‌های درمانی به او کمک کنید.

وسایل آرایشی و بهداشتی حیوانات خانگی

بهداشت و زیبایی یکی از موارد مهم برای نگهداری از حیوانات خانگی می‌باشد. با مراجعه به پت شاپ‌های اینترنتی می‌توانید تمامی وسایل آرایشی و بهداشتی مورد نیاز حیوانات ود را تهیه نمایید.

کلیه لوازم اولیه و جانبی نگهداری حیوانات خانگی

برای نگهداری از حیوانات خانگی باید توجه داشته باشید که تمامی آن‌ها نیاز به لوازم جانبی دارند که در ادامه چندین نمونه از این وسایل را به شما معرفی می‌کنیم.

نمونه هايی از لوازم جانبی حیوانات خانگی

 • قفس و باکس
  محلی برای زندگی و راحتی حیوان خانگی
 • قلاده
  برای کنترل بهتر حیوان خانگی خارج از منزل
 • اسباب بازی
  برای آموزش، رشد ذهنی و سرگرمی حیوان خانگی
 • پنل‌ های سیمی جهت عدم دسترسی حیوان به اتاقی خاص
 • تمیز کننده‌ های آنزیمی
  برای پاکسازی محل زندگی حیوان و جلوگیری از ابتلای حیوان و صاحبش به انواع بیماری‌ها 
 • انواع تشویقی
  یکی از مهمترین عوامل آموزش درست، رشد صحیح و پیشرفت حیوان خانگی بهره‌گیری از انواع تشویقی برای اوست؛ شما به عنوان صاحب حیوان خانگی در قبال انجام کار درست حیوانتان می‌توانید از تشویقی استفاده کنید و با این کار مشوق او باشید تا کارهای دیگر را نیز به درستی انجام دهد؛ همین نکته كوچك می‌تواند در آموزش صحیح حیوان خانگیتان به شما کمک بزرگی باشد.